Форум Дитячої недільної школи "Чадо" - Реєстрація

Реєструючись на форумі “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"” (надалі “ми”, “наш”, “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"”, “https://chado-bozhe.com.ua/forum”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"”. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"” після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наші форуми працюють на базі скрипта phpBB (надалі “вони”, “їхнє”, “програмне забезпечення phpBB”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”), яке є рішенням для створення форумів, яке випущене за ліцензією “General Public License” (надалі “GPL”) і може бути завантаженим з сайту www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-дискусій і не впливають на те, що дозволяється/забороняється адміністрацією чи на поведінку в них. Для додаткової інформації про phpBB, будь-ласка, перегляньте: http://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтесь, що адміністратори “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд . Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація “Форум Дитячої недільної школи "Чадо"”, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

Наш форум не є відкритим для всіх.

Ім'я, яке Ви вкажете при реєстрації, буде звірятись зі списком учнів, їх батьків та вчителів нашої школи.
Крім того запрошуємо до реєстрації вчителів інших недільних шкіл та всіх свяшеників (для відкриття доступу на форум прохання на наш запит давати коротку уточнюючу інформацію про те, з якої Ви церкви).
При реєстрації вказуйте, будь ласка, свої справжні імена в наступній комбінації:

- для учнів: прізвище та ім'я;
- для батьків та вчителів: прізвище, ім'я та по батькові.
- для священиків: сан, ім'я та прізвище.

Категорично заборонено використовувати в іменах латиницю.
Враховуючи все це, імена на зразок Ходок, Питон, Cool_Girl, Vasiliy авторизуватись не будуть.

Дякуємо за розуміння!

 
cron