Діти питають у Бога

"Як зупинити кризу?"
(Хоменко Андрій, 8 років)

 

Криза - слово грецьке, воно означає суд.

Криза - це коли довго все іде неправильно, а потім настає момент, коли далі вже так продовжуватись не може, - всі процеси починають протирічити один одному. Настає критичний момент, коли проявляються наслідки всього негативного, поганого, що було до цього.

Криза - це закономірне явище, яке є підсумком якихось невірних дій. Криза не настає раптово, вона назріває. Криза - це ситуація, коли нарешті стається те, що і мало статися, до чого все і шло.

В медицині криза - це пік хвороби, після якої настає або одужання, або смерть. Це стосується як хвороби людини, так і хвороби цілого суспільства.

У кризи завжди є причини. У економічної кризи також є причини. Люди ведуть господарство своїх країн по законах, які не є остаточно правильними. Ідеальний закон - Божий.  Але в Божому Законі Господь вчить людей не наживатися один на одному, а служити один одному. В Божому Законі двигун прогресу - любов, а в земній економіці - конкуренція, тобто перемога над слабкими, економічна війна сильніших. Господь вчить людей жити заради інших, а земні закони примушують дбати тільки про себе. Головною метою розвитку суспільства по-Божому має бути творче бажання покращити цей світ, зробити щось корисне, а сьогодні в світі людей чи не єдина мета, якій все підпорядковується - особистий прибуток.

Тобто, ми, люди, все робимо неправильно. Якщо суспільство розвивається за неправильними законами, воно починає хворіти. І нарешті настає криза. Ми її самі створюємо. Тому що не хочемо жити за Божими Законами. Ми порушники Закону, а порушників закону рано чи пізно обов`язково чекає суд. Порушників Божого Закону чекає Суд Божий.

Але "криза" з грецької мови також перекладається як "рішення" і "вихід".  Коли настає криза, то жити вже по-старому не можна. І тут дуже важливо, як ми себе поведемо під час кризи: якщо зрозуміємо свою провину і приймемо правильне рішення слідувати Божим правилам, то вихід з кризи для нас буде в нове життя. І вийшовши з кризи, все усвідомивши, ми подякуємо Богові за Його праведний Суд, який зупинив наше беззаконня.

Якщо ж ми, люди, так і не зрозуміємо ні причин кризи, ні свою провину в ній, то ми так з неї і не вийдемо, і тоді суспільство буде приречено.

Щоб цього не сталося, нам з вами треба і самим  жити по-Божому, й інших учити. Все буде залежати від кожного із нас!..

Вчитель недільної школи "ЧАДО"
Наталія Ващенко

* * * * *

Дуже ПРОСТО: для цього лиш слід зрозуміти, що Світова Криза - це Криза Сердець Людських, більшість з котрих є як ті глечики напівпорожніми, або навіть й зовсім пустими, яку Господь дає всьому Людству, як Урок, лиш для того, щоб Люди замислились над тим, а ЧИМ САМЕ наповнені їх Серця, а ЗРОЗУМІВШИ ЦЕ просто взятися всім разом заповнювати свої Серця Любов"ю та Світлом!

Сергій Савченко

 

 Постійна адреса сторінки: http://chado-bozhe.com.ua/article/kryza
© 2011-2024 Дитяча недільна школа "Чадо"
© 2011-2024 Розробка: Юрій Зінькевич