Обрати школу:

Вивчаємо Старий Завіт

 

Дорогі батьки учнів 3-го класу!


Звертаємось до вас із настійливим проханням: прослідкуйте, будь ласка, щоб ваші діти не пропускали уроків Закону Божого!

В цьому році, як ви знаєте, ми з ними (плекаємо надії, що і з вами також) вивчаємо Старий Завіт.

Тема не проста. Якщо Новий Завіт ще можна на якомусь рівні вивчити самостійно, то сподіватись оволодіти Старим Завітом без організованого та систематизованого вивчення для дітей - марна справа.

На жаль, більшість християн на сьогодні залишаються невігласами в питаннях Старого Завіту, вважаючи це не обов`язковим. Але не забуваймо, що Старий Завіт - рівноправна і повноцінна частина Священного Писання, і без нього в усій повноті не зрозуміти Священної Історії.

Зважте, що до вивчення Старого Завіту ми вже повертатися не будемо, тому не пропустіть шанс дати дітям важливі знання.

Якщо ж з якихось поважних причин дитина не змогла бути присутньою на уроці, замовляйте у вчителя урок і разом з дитиною вивчіть його в домашніх умовах самостійно. Для закріплення нового матеріалу прослідкуйте, щоб дитина відіслала вчителеві відповіді на питання, що є в уроці. Надзвичайно важливо, щоб дитина не втратила логічну нитку розвитку подій Біблійної історії!

Взагалі, зробіть хорошою практикою для дитини кожного разу відповідати на питання нової теми. Це займе зовсім небагато часу, але в рази підвищить рівень знань ваших дітей.

Хочеться зазначити, що навчаючись в недільній школі вже не перший рік, всі ваші діти вже досягли великих успіхів у вивченні Слова Божого.

Не зупиняйтесь на півдорозі!
Допомагайте їм іти цією ДОРОГОЮ ЖИТТЯ і далі...


Дуже сподіваємося на вашу підтримку і активну співпрацю!
З Богом!

 

Версія для друку

© 2011-2022 Дитяча недільна школа "Чадо"
Розробка © 2011-2022 Юрій Зінькевич
Дизайн © 2011 Анна Рибак